Göz Kapağı Estetiği

Göz Kapağı Estetiği

Erkekler için göz kapağı estetiği hem alt hem üst göz kapağına uygulanabilmektedir. Bu işlem kısaca

Göz Kapağı Düşüklüğünden ve Göz Çevresindeki Torbalardan Kurtulun!

Erkekler için göz kapağı estetiği hem alt hem üst göz kapağına uygulanabilmektedir. Bu işlem kısaca alt ve üst kapaklarda fazla olan derinin ve taşmaya sebep olan yağ tabakasının vücuttan alınmasıdır. Bu sayede daha pürüzsüz, daha dinamik ve daha genç bir göz çevresi görünümü elde edilir. İlerleyen yaş, stres, uykusuzluk gibi göz çevresinde yıpranmaya neden olan faktörler, zamanla göz çevresi derisinde kırışıklık ve sarkmalara neden olur. Bu durum kişide olduğundan daha yaşlı ve yorgun bir görünüme sebep olabilir. Bazı ileri seviye göz kapağı düşüklüğü, kişinin görüş alanını da olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Alt ve üst kapak estetiği uygulamaları ayrı ayrı uygulanabileceği gibi kombine olarak da gerçekleştirilebilmektedir.

BlogBlog

Plastik ve estetik cerrahide, kendinizi tanımanız ve isteklerinizin farkında olmanız önemlidir.
Bu alanda ihtiyacınız olan bütün bilgilere ulaşmak için blog yazılarımızdan faydalanabilirsiniz.

Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?
Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?

Burun estetiği (rinoplasti), burunda doğuştan gelen veya darbe sonucu sonradan oluşan deformiteleri gidermek amacıyla uygulanan cerrahi operasyonlardır.

Detaylar}
2022 Estetik Trendlerinde Bizleri Neler Bekliyor?
2022 Estetik Trendlerinde Bizleri Neler Bekliyor?

Geride bırakmak üzere olduğumuz 2021 yılında pek çok yenilikler, değişimler ve trendler bizimleydi. Değişen her yeni yılda, değişmeyen tek şey genç ve güzel görünme isteği oldu.

Detaylar}
Burun Estetiği Fiyatları
Burun Estetiği Fiyatları

Burun estetiği, dünya üzerinde en yaygın olarak tercih edilen estetik operasyonlar arasında ilk sırada yer alır. Gerek sağlık sorunları gerekse estetik kaygılarla çok sayıda insan burun estetiği uygulamalarına yönelir.

Detaylar}