Göz Kapağı Estetiği

Göz Kapağı Estetiği

Erkekler için göz kapağı estetiği hem alt hem üst göz kapağına uygulanabilmektedir. Bu işlem kısaca

Göz Kapağı Düşüklüğünden ve Göz Çevresindeki Torbalardan Kurtulun!

Erkekler için göz kapağı estetiği hem alt hem üst göz kapağına uygulanabilmektedir. Bu işlem kısaca alt ve üst kapaklarda fazla olan derinin ve taşmaya sebep olan yağ tabakasının vücuttan alınmasıdır. Bu sayede daha pürüzsüz, daha dinamik ve daha genç bir göz çevresi görünümü elde edilir. İlerleyen yaş, stres, uykusuzluk gibi göz çevresinde yıpranmaya neden olan faktörler, zamanla göz çevresi derisinde kırışıklık ve sarkmalara neden olur. Bu durum kişide olduğundan daha yaşlı ve yorgun bir görünüme sebep olabilir. Bazı ileri seviye göz kapağı düşüklüğü, kişinin görüş alanını da olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Alt ve üst kapak estetiği uygulamaları ayrı ayrı uygulanabileceği gibi kombine olarak da gerçekleştirilebilmektedir.

BlogBlog

Plastik ve estetik cerrahide, kendinizi tanımanız ve isteklerinizin farkında olmanız önemlidir.
Bu alanda ihtiyacınız olan bütün bilgilere ulaşmak için blog yazılarımızdan faydalanabilirsiniz.

Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?
Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?

Burun estetiği (rinoplasti), burunda doğuştan gelen veya darbe sonucu sonradan oluşan deformiteleri gidermek amacıyla uygulanan cerrahi operasyonlardır.

Detaylar
Trabzon Estetik ve Plastik Cerrahi
Trabzon Estetik ve Plastik Cerrahi

Estetik ve plastik cerrahi, yüzün ve vücudun görünümünü iyileştiren prosedürleri ifade eder. Bu tıp alanı, kişinin estetik çekiciliğini, simetrisini ve orantısını artırmak veya iyileştirmek için yapılan tüm işlemleri kapsar.

Detaylar
Tüm Yönleriyle Yanak İnceltme
Tüm Yönleriyle Yanak İnceltme

Bişektomi, yüzün daha iyi bir görünüm kazanmasını sağlayan bir yanak cerrahisidir. Bişektomi operasyonu ile daha belirgin elmacık kemikleri ve daha ince bir yüz hattına sahip olunması mümkündür.

Detaylar
Yasemin İmamoğlu Whatsapp

Online Ön Randevu