Kepçe Kulak Estetiği

Kepçe Kulak Estetiği

Kepçe kulak estetiği, erkeklerde en sık tercih edilen estetik operasyonlardan biridir. Kepçe kulak, bazı kişilerde

Kepçe Kulak Estetiği ile İdeal Görünümünüzü Yakalayın!

Kepçe kulak estetiği, erkeklerde en sık tercih edilen estetik operasyonlardan biridir. Kepçe kulak, bazı kişilerde özgüven problemlerine yol açabilmektedir. Kulak yapısından rahatsız olan bireyler, kepçe kulak estetiği ile arzuladıkları görünüme sahip olabilirler.

 

Kepçe Kulak Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Kepçe kulak, doğuştan gelen anatomik bozukluklardan biridir. Kulak görünümünden rahatsızlık duyan erkeklerin, kepçe kulak estetiği (otoplasti) ile bu rahatsızlıklarını gidermeleri mümkündür. Otoplasti, kolay bir şekilde uygulanabilen cerrahi bir yöntemdir. Gelişim çağındaki erkeklerde genel anestezi, yetişkin erkeklerde ise lokal anesteziyle uygulanır. Otoplasti uygulamasında kulağın arka bölümüne küçük bir kesi açılır ve fazla deri dışarı alınarak, kulak ideal pozisyonuna çekilir. Uygulama yaklaşık 1-2 saat sürer.

BlogBlog

Plastik ve estetik cerrahide, kendinizi tanımanız ve isteklerinizin farkında olmanız önemlidir.
Bu alanda ihtiyacınız olan bütün bilgilere ulaşmak için blog yazılarımızdan faydalanabilirsiniz.

Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?
Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?

Burun estetiği (rinoplasti), burunda doğuştan gelen veya darbe sonucu sonradan oluşan deformiteleri gidermek amacıyla uygulanan cerrahi operasyonlardır.

Detaylar
Trabzon Estetik ve Plastik Cerrahi
Trabzon Estetik ve Plastik Cerrahi

Estetik ve plastik cerrahi, yüzün ve vücudun görünümünü iyileştiren prosedürleri ifade eder. Bu tıp alanı, kişinin estetik çekiciliğini, simetrisini ve orantısını artırmak veya iyileştirmek için yapılan tüm işlemleri kapsar.

Detaylar
Tüm Yönleriyle Yanak İnceltme
Tüm Yönleriyle Yanak İnceltme

Bişektomi, yüzün daha iyi bir görünüm kazanmasını sağlayan bir yanak cerrahisidir. Bişektomi operasyonu ile daha belirgin elmacık kemikleri ve daha ince bir yüz hattına sahip olunması mümkündür.

Detaylar
Yasemin İmamoğlu Whatsapp

Online Ön Randevu