Kepçe Kulak Estetiği

Kepçe Kulak Estetiği

Kepçe kulak estetiği, erkeklerde en sık tercih edilen estetik operasyonlardan biridir. Kepçe kulak, bazı kişilerde

Kepçe Kulak Estetiği ile İdeal Görünümünüzü Yakalayın!

Kepçe kulak estetiği, erkeklerde en sık tercih edilen estetik operasyonlardan biridir. Kepçe kulak, bazı kişilerde özgüven problemlerine yol açabilmektedir. Kulak yapısından rahatsız olan bireyler, kepçe kulak estetiği ile arzuladıkları görünüme sahip olabilirler.

 

Kepçe Kulak Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Kepçe kulak, doğuştan gelen anatomik bozukluklardan biridir. Kulak görünümünden rahatsızlık duyan erkeklerin, kepçe kulak estetiği (otoplasti) ile bu rahatsızlıklarını gidermeleri mümkündür. Otoplasti, kolay bir şekilde uygulanabilen cerrahi bir yöntemdir. Gelişim çağındaki erkeklerde genel anestezi, yetişkin erkeklerde ise lokal anesteziyle uygulanır. Otoplasti uygulamasında kulağın arka bölümüne küçük bir kesi açılır ve fazla deri dışarı alınarak, kulak ideal pozisyonuna çekilir. Uygulama yaklaşık 1-2 saat sürer.

BlogBlog

Plastik ve estetik cerrahide, kendinizi tanımanız ve isteklerinizin farkında olmanız önemlidir.
Bu alanda ihtiyacınız olan bütün bilgilere ulaşmak için blog yazılarımızdan faydalanabilirsiniz.

Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?
Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?

Burun estetiği (rinoplasti), burunda doğuştan gelen veya darbe sonucu sonradan oluşan deformiteleri gidermek amacıyla uygulanan cerrahi operasyonlardır.

Detaylar}
2022 Estetik Trendlerinde Bizleri Neler Bekliyor?
2022 Estetik Trendlerinde Bizleri Neler Bekliyor?

Geride bırakmak üzere olduğumuz 2021 yılında pek çok yenilikler, değişimler ve trendler bizimleydi. Değişen her yeni yılda, değişmeyen tek şey genç ve güzel görünme isteği oldu.

Detaylar}
Burun Estetiği Fiyatları
Burun Estetiği Fiyatları

Burun estetiği, dünya üzerinde en yaygın olarak tercih edilen estetik operasyonlar arasında ilk sırada yer alır. Gerek sağlık sorunları gerekse estetik kaygılarla çok sayıda insan burun estetiği uygulamalarına yönelir.

Detaylar}