Uyluk Germe

Uyluk Germe

Yaş ilerlemesi, kilo alıp verme, doğum gibi faktörler neticesinde bacakların kalçadan dize kadar olan

Uyluk Germe Ameliyatı ile Sıkı ve Estetik Bacaklara Sahip Olun!

 

Uyluk Germe Ameliyatı Nedir?

Yaş ilerlemesi, kilo alıp verme, doğum gibi faktörler neticesinde bacakların kalçadan dize kadar olan bölgesinde sarkmalar ve deformeler meydana gelir. Bu sorunlar, uyluk germe uygulamaları ile giderilebilmektedir.

 

Uyluk Germe Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Cilt gevşemesi hafif olan hastalarda kasıkların iç bölümünde yatay bir iz bırakacak şekilde deri fazlası çıkarılır. Deri fazlalığı alındıktan sonra problemli bölge gerilerek dikilir. Yağ birikimi ve cilt gevşemesi fazla olan görece kilolu hastalarda ise bu yöntem, liposuction yöntemi ile beraber uygulanır.

 

Uyluk Germe Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci

Uyluk germe ameliyatı sonrasında şiddetli ağrılar hissedilmez. Yaklaşık bir hafta sonra yürüyüşe başlanabilir ancak ağır fiziksel aktivitelerden uzak durulması gereklidir. Operasyondan bir hafta sonra sosyal yaşama geri dönebilirsiniz.

BlogBlog

Plastik ve estetik cerrahide, kendinizi tanımanız ve isteklerinizin farkında olmanız önemlidir.
Bu alanda ihtiyacınız olan bütün bilgilere ulaşmak için blog yazılarımızdan faydalanabilirsiniz.

Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?
Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?

Burun estetiği (rinoplasti), burunda doğuştan gelen veya darbe sonucu sonradan oluşan deformiteleri gidermek amacıyla uygulanan cerrahi operasyonlardır.

Detaylar}
2022 Estetik Trendlerinde Bizleri Neler Bekliyor?
2022 Estetik Trendlerinde Bizleri Neler Bekliyor?

Geride bırakmak üzere olduğumuz 2021 yılında pek çok yenilikler, değişimler ve trendler bizimleydi. Değişen her yeni yılda, değişmeyen tek şey genç ve güzel görünme isteği oldu.

Detaylar}
Burun Estetiği Fiyatları
Burun Estetiği Fiyatları

Burun estetiği, dünya üzerinde en yaygın olarak tercih edilen estetik operasyonlar arasında ilk sırada yer alır. Gerek sağlık sorunları gerekse estetik kaygılarla çok sayıda insan burun estetiği uygulamalarına yönelir.

Detaylar}