Erkeklerde Kepçe Kulak Estetiği

Erkeklerde Kepçe Kulak Estetiği

Kepçe kulak estetiği, erkeklerde en sık tercih edilen estetik operasyonlardan biridir. Kepçe kulak, bazı kişilerde

Kepçe Kulak Estetiği ile İdeal Görünümünüzü Yakalayın!

Kepçe kulak estetiği, erkeklerde en sık tercih edilen estetik operasyonlardan biridir. Kepçe kulak, bazı kişilerde özgüven problemlerine yol açabilmektedir. Kulak yapısından rahatsız olan bireyler, kepçe kulak estetiği ile arzuladıkları görünüme sahip olabilirler.

 

Kepçe Kulak Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Kepçe kulak, doğuştan gelen anatomik bozukluklardan biridir. Kulak görünümünden rahatsızlık duyan erkeklerin, kepçe kulak estetiği (otoplasti) ile bu rahatsızlıklarını gidermeleri mümkündür. Otoplasti, kolay bir şekilde uygulanabilen cerrahi bir yöntemdir. Gelişim çağındaki erkeklerde genel anestezi, yetişkin erkeklerde ise lokal anesteziyle uygulanır. Otoplasti uygulamasında kulağın arka bölümüne küçük bir kesi açılır ve fazla deri dışarı alınarak, kulak ideal pozisyonuna çekilir. Uygulama yaklaşık 1-2 saat sürer.

BlogBlog

Plastik ve estetik cerrahide, kendinizi tanımanız ve isteklerinizin farkında olmanız önemlidir.
Bu alanda ihtiyacınız olan bütün bilgilere ulaşmak için blog yazılarımızdan faydalanabilirsiniz.

Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?
Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?

Burun estetiği (rinoplasti), burunda doğuştan gelen veya darbe sonucu sonradan oluşan deformiteleri gidermek amacıyla uygulanan cerrahi operasyonlardır.

Detaylar
Liposuction'ın Dönüştürücü Yolculuğunu Keşfedin
Liposuction'ın Dönüştürücü Yolculuğunu Keşfedin

Oldukça rağbet gören bir kozmetik cerrahi prosedür olan liposuction, diyet ve egzersize direnç gösteren inatçı yağ birikintilerini hedef alarak vücudunuzu yeniden tanımlamak ve şekillendirmek için bir yol sunar.

Detaylar
Yüz Germe ile Zamanı Geri Döndürün
Yüz Germe ile Zamanı Geri Döndürün

Plastik cerrahi alanında bir uzman olarak, yüzünüzdeki görünür yaşlanma belirtilerini tersine çevirme arzunuzu anlıyorum. Göz önünde bulundurulması gereken etkili, cerrahi olmayan bir seçenek de "yumuşak germe" tedavisidir.

Detaylar
Yasemin İmamoğlu Whatsapp

Online Ön Randevu