Erkeklerde Kepçe Kulak Estetiği

Erkeklerde Kepçe Kulak Estetiği

Kepçe kulak estetiği, erkeklerde en sık tercih edilen estetik operasyonlardan biridir. Kepçe kulak, bazı kişilerde

Kepçe Kulak Estetiği ile İdeal Görünümünüzü Yakalayın!

Kepçe kulak estetiği, erkeklerde en sık tercih edilen estetik operasyonlardan biridir. Kepçe kulak, bazı kişilerde özgüven problemlerine yol açabilmektedir. Kulak yapısından rahatsız olan bireyler, kepçe kulak estetiği ile arzuladıkları görünüme sahip olabilirler.

 

Kepçe Kulak Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Kepçe kulak, doğuştan gelen anatomik bozukluklardan biridir. Kulak görünümünden rahatsızlık duyan erkeklerin, kepçe kulak estetiği (otoplasti) ile bu rahatsızlıklarını gidermeleri mümkündür. Otoplasti, kolay bir şekilde uygulanabilen cerrahi bir yöntemdir. Gelişim çağındaki erkeklerde genel anestezi, yetişkin erkeklerde ise lokal anesteziyle uygulanır. Otoplasti uygulamasında kulağın arka bölümüne küçük bir kesi açılır ve fazla deri dışarı alınarak, kulak ideal pozisyonuna çekilir. Uygulama yaklaşık 1-2 saat sürer.

BlogBlog

Plastik ve estetik cerrahide, kendinizi tanımanız ve isteklerinizin farkında olmanız önemlidir.
Bu alanda ihtiyacınız olan bütün bilgilere ulaşmak için blog yazılarımızdan faydalanabilirsiniz.

Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?
Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?

Burun estetiği (rinoplasti), burunda doğuştan gelen veya darbe sonucu sonradan oluşan deformiteleri gidermek amacıyla uygulanan cerrahi operasyonlardır.

Detaylar
Full Body Contouring (Vücut Şekillendirme) Estetik Cerrahi
Full Body Contouring (Vücut Şekillendirme) Estetik Cerrahi

Full Body Contouring (Vücut Şekillendirme), özellikle büyük miktarda kilo kaybının ardından, vücuttaki fazla cilt ve dokuyu çıkarmak ve daha sıkı, pürüzsüz bir vücut yapısı elde etmek için yapılan bir dizi cerrahi işlemdir.

Detaylar
Kelebek Dudak Dolgusu
Kelebek Dudak Dolgusu

Kelebek dudak, estetik tıpta kullanılan ve dudakların şeklini değiştirmeyi amaçlayan bir terimdir. Genellikle, dudak dolgunlaştırma işlemlerinde kullanılan bir tekniktir.

Detaylar
Yasemin İmamoğlu Whatsapp

Online Ön Randevu