Erkeklerde Yüz Estetiği

Erkeklerde Yüz Estetiği

İlerleyen yaş, kötü beslenme alışkanlıkları, kilo alıp verme gibi faktörlerin yer çekimi ile birleşmesiyle

Yüz Estetiği Uygulamaları ile Genç Kalın!

İlerleyen yaş, kötü beslenme alışkanlıkları, kilo alıp verme gibi faktörlerin yer çekimi ile birleşmesiyle zamanla yüzde deformiteler meydana gelir. Her bireyin ihtiyaçlarına göre farklı yöntemler kullanılarak, yaşlanma belirtileri ve yüzdeki deformiteler giderilerek, daha genç ve estetik bir görünüme sahip olmak mümkündür.

 

Erkeklerde Estetik Yüz Dolgusu Ne İşe Yarar?

Yüzdeki hacim sorunlarını, yaşla beraber gelen çökme veya kırışıklıkları bertaraf ederek, cilde daha genç, enerjik ve estetik bir görünüm kazandırmak amacıyla yüzün farklı bölgelerine dolgu uygulamaları yapılabilmektedir. Doğal sonuçlar doğuran dolgu işlemleri, erkeklerde rahatlıkla ve güvenle tercih edilmektedir. Erkeksi hatların belirginleştirilmesi, yüzdeki simetri problemlerinin giderilmesi için de en yaygın yöntemlerden biri dolgu yöntemidir.

 

Erkeklerde Çatık Kaş Problemi ve Çözümü

Sık tekrar eden mimik hareketleri, zamanla yüzde kalıcı olarak yer edebilen derin çizgiler bırakabilmektedir. Çatık kaş problemi de erkeklerde yaygın olarak görülen cilt kırılma problemlerinden biridir. Çatık kaş yüze kızgın, sert ve aksi bir ifade verir. Kaş arası dolgu ve botoks uygulamaları ile bu problem kolay bir şekilde ortadan kaldırılabilmektedir.

 

Erkeklerde Çene Estetiği

Çene Estetiği ile Maskülen Yüz Hatlarınızı Öne Çıkarın!

Erkek yüzüne karakteristik özelliklerini veren en önemli unsurlardan biri de alt çene köşelerinin belirgin olmasıdır. Çene dolgusu yöntemi ile daha maskülen bir çene yapısına sahip olmak mümkündür.

BlogBlog

Plastik ve estetik cerrahide, kendinizi tanımanız ve isteklerinizin farkında olmanız önemlidir.
Bu alanda ihtiyacınız olan bütün bilgilere ulaşmak için blog yazılarımızdan faydalanabilirsiniz.

Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?
Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?

Burun estetiği (rinoplasti), burunda doğuştan gelen veya darbe sonucu sonradan oluşan deformiteleri gidermek amacıyla uygulanan cerrahi operasyonlardır.

Detaylar
Liposuction'ın Dönüştürücü Yolculuğunu Keşfedin
Liposuction'ın Dönüştürücü Yolculuğunu Keşfedin

Oldukça rağbet gören bir kozmetik cerrahi prosedür olan liposuction, diyet ve egzersize direnç gösteren inatçı yağ birikintilerini hedef alarak vücudunuzu yeniden tanımlamak ve şekillendirmek için bir yol sunar.

Detaylar
Yüz Germe ile Zamanı Geri Döndürün
Yüz Germe ile Zamanı Geri Döndürün

Plastik cerrahi alanında bir uzman olarak, yüzünüzdeki görünür yaşlanma belirtilerini tersine çevirme arzunuzu anlıyorum. Göz önünde bulundurulması gereken etkili, cerrahi olmayan bir seçenek de "yumuşak germe" tedavisidir.

Detaylar
Yasemin İmamoğlu Whatsapp

Online Ön Randevu