Göz Kapağı Estetiği Nedir ?

Göz Kapağı Estetiği Nedir ?

Erkekler için göz kapağı estetiği hem alt hem üst göz kapağına uygulanabilmektedir. Bu işlem kısaca

Göz Kapağı Düşüklüğünden ve Göz Çevresindeki Torbalardan Kurtulun!

Erkekler için göz kapağı estetiği hem alt hem üst göz kapağına uygulanabilmektedir. Bu işlem kısaca alt ve üst kapaklarda fazla olan derinin ve taşmaya sebep olan yağ tabakasının vücuttan alınmasıdır. Bu sayede daha pürüzsüz, daha dinamik ve daha genç bir göz çevresi görünümü elde edilir. İlerleyen yaş, stres, uykusuzluk gibi göz çevresinde yıpranmaya neden olan faktörler, zamanla göz çevresi derisinde kırışıklık ve sarkmalara neden olur. Bu durum kişide olduğundan daha yaşlı ve yorgun bir görünüme sebep olabilir. Bazı ileri seviye göz kapağı düşüklüğü, kişinin görüş alanını da olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Alt ve üst kapak estetiği uygulamaları ayrı ayrı uygulanabileceği gibi kombine olarak da gerçekleştirilebilmektedir.

BlogBlog

Plastik ve estetik cerrahide, kendinizi tanımanız ve isteklerinizin farkında olmanız önemlidir.
Bu alanda ihtiyacınız olan bütün bilgilere ulaşmak için blog yazılarımızdan faydalanabilirsiniz.

Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?
Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?

Burun estetiği (rinoplasti), burunda doğuştan gelen veya darbe sonucu sonradan oluşan deformiteleri gidermek amacıyla uygulanan cerrahi operasyonlardır.

Detaylar
Liposuction'ın Dönüştürücü Yolculuğunu Keşfedin
Liposuction'ın Dönüştürücü Yolculuğunu Keşfedin

Oldukça rağbet gören bir kozmetik cerrahi prosedür olan liposuction, diyet ve egzersize direnç gösteren inatçı yağ birikintilerini hedef alarak vücudunuzu yeniden tanımlamak ve şekillendirmek için bir yol sunar.

Detaylar
Yüz Germe ile Zamanı Geri Döndürün
Yüz Germe ile Zamanı Geri Döndürün

Plastik cerrahi alanında bir uzman olarak, yüzünüzdeki görünür yaşlanma belirtilerini tersine çevirme arzunuzu anlıyorum. Göz önünde bulundurulması gereken etkili, cerrahi olmayan bir seçenek de "yumuşak germe" tedavisidir.

Detaylar
Yasemin İmamoğlu Whatsapp

Online Ön Randevu