Meme Büyütme

Meme Büyütme

Kadınlarda meme gelişimi genellikle 16 yaşında tamamlanır. Genetik sebepler nedeniyle ergenlikte meme gelişimi

Meme Büyütme Uygulamaları ile İdeal Göğüs Ölçülerinize Kavuşun!

Kadınlarda meme gelişimi genellikle 16 yaşında tamamlanır. Genetik sebepler nedeniyle ergenlikte meme gelişimi yetersiz kalabilir. Emzirme sonrası meme dokusunda hacim kaybı söz konusu olabilir.  Bu gibi durumlarda memede tek veya çift taraflı hacim kaybı yaşandığında, meme büyütme operasyonu ile daha dolgun, daha diri ve daha estetik göğüslere sahip olmak mümkündür.

 

Göğüs Büyütme Ameliyatı İz Bırakır mı?

Tüm estetik cerrahi operasyonlarında hedef, iz kalmadan işlemin uygulanmasıdır. Kesi açılması gereken operasyonlarda muhakkak bir iz oluşur. Ancak meme estetiği uygulamalarında izler, doğal meme kıvrımına gizlenebilmektedir. Bu nedenle iz kıvrılma noktasında kaldığı için görülmez. Göğüs büyütme estetiğinde ameliyat izi, iz kremi kullanımı ile zaman içinde soluklaşır. Ortalama 8 ay içerisinde izler ten rengini dönüşerek belirsiz hale gelir.

 

Silikon His Kaybına Neden Olur mu?

Meme büyütme ameliyatı, meme alt kıvrımından yapıldığında meme başında herhangi bir his kaybı oluşması söz konusu değildir. Meme başından yapılan uygulamalarda, meme başının altından kesi yapıldığı için çok düşük de olsa hissizlik meydana gelmesi ihtimali bulunur.

 

Göğüs Büyütme Ameliyatı Emzirmeye Engel mi?

Göğüs estetiği olmak isteyen kadınların en çok merak ettiği konulardan biri, göğüs büyütme operasyonunun emzirmeyi engelleyip engellemeyeceğidir. Meme protezi, meme bezinin içine değil altına veya kas altına yerleştirilir. Bu nedenle ameliyattan sonra emzirmeye engel teşkil eden hiçbir durum söz konusu değildir.

BlogBlog

Plastik ve estetik cerrahide, kendinizi tanımanız ve isteklerinizin farkında olmanız önemlidir.
Bu alanda ihtiyacınız olan bütün bilgilere ulaşmak için blog yazılarımızdan faydalanabilirsiniz.

Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?
Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?

Burun estetiği (rinoplasti), burunda doğuştan gelen veya darbe sonucu sonradan oluşan deformiteleri gidermek amacıyla uygulanan cerrahi operasyonlardır.

Detaylar}
2022 Estetik Trendlerinde Bizleri Neler Bekliyor?
2022 Estetik Trendlerinde Bizleri Neler Bekliyor?

Geride bırakmak üzere olduğumuz 2021 yılında pek çok yenilikler, değişimler ve trendler bizimleydi. Değişen her yeni yılda, değişmeyen tek şey genç ve güzel görünme isteği oldu.

Detaylar}
Burun Estetiği Fiyatları
Burun Estetiği Fiyatları

Burun estetiği, dünya üzerinde en yaygın olarak tercih edilen estetik operasyonlar arasında ilk sırada yer alır. Gerek sağlık sorunları gerekse estetik kaygılarla çok sayıda insan burun estetiği uygulamalarına yönelir.

Detaylar}