Meme Büyütme

Meme Büyütme

Kadınlarda meme gelişimi genellikle 16 yaşında tamamlanır. Genetik sebepler nedeniyle ergenlikte meme gelişimi

Meme Büyütme Uygulamaları ile İdeal Göğüs Ölçülerinize Kavuşun!

Kadınlarda meme gelişimi genellikle 16 yaşında tamamlanır. Genetik sebepler nedeniyle ergenlikte meme gelişimi yetersiz kalabilir. Emzirme sonrası meme dokusunda hacim kaybı söz konusu olabilir.  Bu gibi durumlarda memede tek veya çift taraflı hacim kaybı yaşandığında, meme büyütme operasyonu ile daha dolgun, daha diri ve daha estetik göğüslere sahip olmak mümkündür.

 

Göğüs Büyütme Ameliyatı İz Bırakır mı?

Tüm estetik cerrahi operasyonlarında hedef, iz kalmadan işlemin uygulanmasıdır. Kesi açılması gereken operasyonlarda muhakkak bir iz oluşur. Ancak meme estetiği uygulamalarında izler, doğal meme kıvrımına gizlenebilmektedir. Bu nedenle iz kıvrılma noktasında kaldığı için görülmez. Göğüs büyütme estetiğinde ameliyat izi, iz kremi kullanımı ile zaman içinde soluklaşır. Ortalama 8 ay içerisinde izler ten rengini dönüşerek belirsiz hale gelir.

 

Silikon His Kaybına Neden Olur mu?

Meme büyütme ameliyatı, meme alt kıvrımından yapıldığında meme başında herhangi bir his kaybı oluşması söz konusu değildir. Meme başından yapılan uygulamalarda, meme başının altından kesi yapıldığı için çok düşük de olsa hissizlik meydana gelmesi ihtimali bulunur.

 

Göğüs Büyütme Ameliyatı Emzirmeye Engel mi?

Göğüs estetiği olmak isteyen kadınların en çok merak ettiği konulardan biri, göğüs büyütme operasyonunun emzirmeyi engelleyip engellemeyeceğidir. Meme protezi, meme bezinin içine değil altına veya kas altına yerleştirilir. Bu nedenle ameliyattan sonra emzirmeye engel teşkil eden hiçbir durum söz konusu değildir.

BlogBlog

Plastik ve estetik cerrahide, kendinizi tanımanız ve isteklerinizin farkında olmanız önemlidir.
Bu alanda ihtiyacınız olan bütün bilgilere ulaşmak için blog yazılarımızdan faydalanabilirsiniz.

Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?
Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?

Burun estetiği (rinoplasti), burunda doğuştan gelen veya darbe sonucu sonradan oluşan deformiteleri gidermek amacıyla uygulanan cerrahi operasyonlardır.

Detaylar
Senin Dudak Stilin Hangisi ?
Senin Dudak Stilin Hangisi ?

Dudaklar, estetik ve çekici bir yüz görünümü için yüzün en önemli noktalarından biridir.

Detaylar
Selülit Tedavisi
Selülit Tedavisi

Trabzon selülit tedavisi, cildin yağ hücrelerinin derinin tabakalarının arasına çıkmasıyla meydana gelen yumru ve çukur oluşumları için etkili yöntemler sunar.

Detaylar
Yasemin İmamoğlu Whatsapp

Online Ön Randevu