Meme Dikleştirme

Meme Dikleştirme

Göğüsler yaşın ilerlemesi, emzirme, sık veya ani kilo alıp verme gibi faktörlerin yer çekiminin etkileriyle birleşmesi

Meme Dikleştirme ile Deforme Göğüs Formundan Kurtulun!

Göğüsler yaşın ilerlemesi, emzirme, sık veya ani kilo alıp verme gibi faktörlerin yer çekiminin etkileriyle birleşmesi sonucunda aşağı doğru sarkma eğilimi gösterebilir. Bu tür problemleri meme dikleştirme operasyonuyla çözüme kavuşturmak mümkündür.

 

Meme Dikleştirme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Meme dikleştirme uygulaması, farklı yöntemlerle uygulanabilmektedir. Hafif sarkmalar için meme altına silikon protez yerleştirilir. Daha ileri sarkmalarda, hastanın durumuna göre meme küçültme operasyonuna benzer bir uygulama ile göğüs toparlanabilir. Meme bezi miktarı yetersiz olan hastalarda meme bezi altına silikon protez yerleştirildikten sonra derideki bolluk toplanır. Bu tür durumlarda meme bezi çıkartılması yapılmaz.

 

Meme Asma Yöntemi

Meme asma yöntemi, formunu kaybetmiş göğüsler, daha az bir cerrahi işlem gerektiren asma yöntemi sayesinde kalıcı olarak ideal formuna döndürülebilir. Bu uygulamada memenin koltuk altına doğru uzanan bölgesini de kapsayacak şekilde bir germe işlemi yapılır. Meme dokusu hem içeri hem de yukarı doğru gerdirilerek daha sık ve dik bir görünüm sağlanmaktadır.

BlogBlog

Plastik ve estetik cerrahide, kendinizi tanımanız ve isteklerinizin farkında olmanız önemlidir.
Bu alanda ihtiyacınız olan bütün bilgilere ulaşmak için blog yazılarımızdan faydalanabilirsiniz.

Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?
Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?

Burun estetiği (rinoplasti), burunda doğuştan gelen veya darbe sonucu sonradan oluşan deformiteleri gidermek amacıyla uygulanan cerrahi operasyonlardır.

Detaylar}
2022 Estetik Trendlerinde Bizleri Neler Bekliyor?
2022 Estetik Trendlerinde Bizleri Neler Bekliyor?

Geride bırakmak üzere olduğumuz 2021 yılında pek çok yenilikler, değişimler ve trendler bizimleydi. Değişen her yeni yılda, değişmeyen tek şey genç ve güzel görünme isteği oldu.

Detaylar}
Burun Estetiği Fiyatları
Burun Estetiği Fiyatları

Burun estetiği, dünya üzerinde en yaygın olarak tercih edilen estetik operasyonlar arasında ilk sırada yer alır. Gerek sağlık sorunları gerekse estetik kaygılarla çok sayıda insan burun estetiği uygulamalarına yönelir.

Detaylar}