Meme Yağ Enjeksiyonu

Meme Yağ Enjeksiyonu

Günümüzde tıbbi gelişmeler sayesinde vücudun yeterince yağ dokusu bulunan farklı bölgelerinden, ekstra hacime

Doğal Yağ Dokusuyla Estetik Göğüslere Sahip Olmak Mümkün!

Günümüzde tıbbi gelişmeler sayesinde vücudun yeterince yağ dokusu bulunan farklı bölgelerinden, ekstra hacime ihtiyacı olan diğer bölgelerine yağ transferi yapılması mümkün hale gelmiştir. Yüz ve kalçalardan sonra göğüsler için de yağ enjeksiyonu yöntemi ile estetik iyileştirmeler yapılabilmektedir. Ancak burada amaç yağ enjeksiyonu ile meme büyümesi sağlamak değildir, kontürü düzeltmek, dekolte bölgesinde görünümü iyileştirmek amacıyla yağ enjeksiyon yöntemi uygulanabilir. Meme yağ enjeksiyonu yönteminde vücuda yabancı cisim (implant) uygulanmaz. Hastanın kendi vücudundan edinilen doğal doku kullanılır.

 

Meme Yağ Enjeksiyonu Nasıl Yapılır?

Meme yağ enjeksiyonu son dönemde kadınların tercih ettiği yaygın yöntemlerden biri haline gelmiştir. Göğüslere yağ transferi, liposuction yöntemi ile vücudun hacimli alanlarından yağ alınarak, göğüslere enjekte edilmesi ile gerçekleşir. Bu operasyon aynı zamanda yağın alındığı bölgelerde de fazla yağlılığı düzenlemeye fayda sağlar.

BlogBlog

Plastik ve estetik cerrahide, kendinizi tanımanız ve isteklerinizin farkında olmanız önemlidir.
Bu alanda ihtiyacınız olan bütün bilgilere ulaşmak için blog yazılarımızdan faydalanabilirsiniz.

Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?
Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?

Burun estetiği (rinoplasti), burunda doğuştan gelen veya darbe sonucu sonradan oluşan deformiteleri gidermek amacıyla uygulanan cerrahi operasyonlardır.

Detaylar}
2022 Estetik Trendlerinde Bizleri Neler Bekliyor?
2022 Estetik Trendlerinde Bizleri Neler Bekliyor?

Geride bırakmak üzere olduğumuz 2021 yılında pek çok yenilikler, değişimler ve trendler bizimleydi. Değişen her yeni yılda, değişmeyen tek şey genç ve güzel görünme isteği oldu.

Detaylar}
Burun Estetiği Fiyatları
Burun Estetiği Fiyatları

Burun estetiği, dünya üzerinde en yaygın olarak tercih edilen estetik operasyonlar arasında ilk sırada yer alır. Gerek sağlık sorunları gerekse estetik kaygılarla çok sayıda insan burun estetiği uygulamalarına yönelir.

Detaylar}