360 Body Lift

360 Body Lift

360 derece vücut germe ameliyatı, bir zayıflama yöntemi olmamakla beraber, fazla kilolardan kurtulmuş bireyler için

360 Body Lift ile Daha Sıkı Bir Vücut Mümkün!

360 derece vücut germe ameliyatı, bir zayıflama yöntemi olmamakla beraber, fazla kilolardan kurtulmuş bireyler için uygun bir yöntemdir. Kilo alıp vermeye bağlı olarak, vücudun farklı bölgelerinde deri sarkmaları ve deformeler meydana gelebilir.  Vücut elastikiyetini kaybetmiştir ve bu da genel görünümde hastaya rahatsızlık veren sonuçlar doğurabilir. Spor yapmak gibi normal yöntemlerle geri dönüşü olmayan sarkma problemleri için 360 derece body lift ideal bir yöntemdir. Yüz, kol, bacak ve memelerde meydana gelen deformeleri düzeltmeyi amaçlar.

 

360 Derece Vücut Germe Nasıl Yapılır?

Genel anestezi altında problemli bölgelerden fazla yağ çekilir ve kalan fazla deri kesilir. Dikiş işlemi yapılarak işlem tamamlanır. Hastaya bir gün yatış verilebilir. Yaklaşık bir haftalık bir iyileşme süreci vardır. Ameliyat sonrasında spor ve beslenme alışkanlıklarına dikkat edilmelidir. Cilt altında kan ve sıvı birikmesini önlemek için ilk birkaç gün cilt altına dren yerleştirilir. İyileşme sürecinde fiziksel olarak zorluğa neden olan aktivitelerden uzak durulmalıdır.

BlogBlog

Plastik ve estetik cerrahide, kendinizi tanımanız ve isteklerinizin farkında olmanız önemlidir.
Bu alanda ihtiyacınız olan bütün bilgilere ulaşmak için blog yazılarımızdan faydalanabilirsiniz.

Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?
Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?

Burun estetiği (rinoplasti), burunda doğuştan gelen veya darbe sonucu sonradan oluşan deformiteleri gidermek amacıyla uygulanan cerrahi operasyonlardır.

Detaylar
Senin Dudak Stilin Hangisi ?
Senin Dudak Stilin Hangisi ?

Dudaklar, estetik ve çekici bir yüz görünümü için yüzün en önemli noktalarından biridir.

Detaylar
Selülit Tedavisi
Selülit Tedavisi

Trabzon selülit tedavisi, cildin yağ hücrelerinin derinin tabakalarının arasına çıkmasıyla meydana gelen yumru ve çukur oluşumları için etkili yöntemler sunar.

Detaylar
Yasemin İmamoğlu Whatsapp

Online Ön Randevu