360 Body Lift

360 Body Lift

360 derece vücut germe ameliyatı, bir zayıflama yöntemi olmamakla beraber, fazla kilolardan kurtulmuş bireyler için

360 Body Lift ile Daha Sıkı Bir Vücut Mümkün!

360 derece vücut germe ameliyatı, bir zayıflama yöntemi olmamakla beraber, fazla kilolardan kurtulmuş bireyler için uygun bir yöntemdir. Kilo alıp vermeye bağlı olarak, vücudun farklı bölgelerinde deri sarkmaları ve deformeler meydana gelebilir.  Vücut elastikiyetini kaybetmiştir ve bu da genel görünümde hastaya rahatsızlık veren sonuçlar doğurabilir. Spor yapmak gibi normal yöntemlerle geri dönüşü olmayan sarkma problemleri için 360 derece body lift ideal bir yöntemdir. Yüz, kol, bacak ve memelerde meydana gelen deformeleri düzeltmeyi amaçlar.

 

360 Derece Vücut Germe Nasıl Yapılır?

Genel anestezi altında problemli bölgelerden fazla yağ çekilir ve kalan fazla deri kesilir. Dikiş işlemi yapılarak işlem tamamlanır. Hastaya bir gün yatış verilebilir. Yaklaşık bir haftalık bir iyileşme süreci vardır. Ameliyat sonrasında spor ve beslenme alışkanlıklarına dikkat edilmelidir. Cilt altında kan ve sıvı birikmesini önlemek için ilk birkaç gün cilt altına dren yerleştirilir. İyileşme sürecinde fiziksel olarak zorluğa neden olan aktivitelerden uzak durulmalıdır.

BlogBlog

Plastik ve estetik cerrahide, kendinizi tanımanız ve isteklerinizin farkında olmanız önemlidir.
Bu alanda ihtiyacınız olan bütün bilgilere ulaşmak için blog yazılarımızdan faydalanabilirsiniz.

Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?
Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?

Burun estetiği (rinoplasti), burunda doğuştan gelen veya darbe sonucu sonradan oluşan deformiteleri gidermek amacıyla uygulanan cerrahi operasyonlardır.

Detaylar}
2022 Estetik Trendlerinde Bizleri Neler Bekliyor?
2022 Estetik Trendlerinde Bizleri Neler Bekliyor?

Geride bırakmak üzere olduğumuz 2021 yılında pek çok yenilikler, değişimler ve trendler bizimleydi. Değişen her yeni yılda, değişmeyen tek şey genç ve güzel görünme isteği oldu.

Detaylar}
Burun Estetiği Fiyatları
Burun Estetiği Fiyatları

Burun estetiği, dünya üzerinde en yaygın olarak tercih edilen estetik operasyonlar arasında ilk sırada yer alır. Gerek sağlık sorunları gerekse estetik kaygılarla çok sayıda insan burun estetiği uygulamalarına yönelir.

Detaylar}