360 Body Lift

360 Body Lift

360 derece vücut germe ameliyatı, bir zayıflama yöntemi olmamakla beraber, fazla kilolardan kurtulmuş bireyler için

360 Body Lift ile Daha Sıkı Bir Vücut Mümkün!

360 derece vücut germe ameliyatı, bir zayıflama yöntemi olmamakla beraber, fazla kilolardan kurtulmuş bireyler için uygun bir yöntemdir. Kilo alıp vermeye bağlı olarak, vücudun farklı bölgelerinde deri sarkmaları ve deformeler meydana gelebilir.  Vücut elastikiyetini kaybetmiştir ve bu da genel görünümde hastaya rahatsızlık veren sonuçlar doğurabilir. Spor yapmak gibi normal yöntemlerle geri dönüşü olmayan sarkma problemleri için 360 derece body lift ideal bir yöntemdir. Yüz, kol, bacak ve memelerde meydana gelen deformeleri düzeltmeyi amaçlar.

 

360 Derece Vücut Germe Nasıl Yapılır?

Genel anestezi altında problemli bölgelerden fazla yağ çekilir ve kalan fazla deri kesilir. Dikiş işlemi yapılarak işlem tamamlanır. Hastaya bir gün yatış verilebilir. Yaklaşık bir haftalık bir iyileşme süreci vardır. Ameliyat sonrasında spor ve beslenme alışkanlıklarına dikkat edilmelidir. Cilt altında kan ve sıvı birikmesini önlemek için ilk birkaç gün cilt altına dren yerleştirilir. İyileşme sürecinde fiziksel olarak zorluğa neden olan aktivitelerden uzak durulmalıdır.

BlogBlog

Plastik ve estetik cerrahide, kendinizi tanımanız ve isteklerinizin farkında olmanız önemlidir.
Bu alanda ihtiyacınız olan bütün bilgilere ulaşmak için blog yazılarımızdan faydalanabilirsiniz.

Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?
Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?

Burun estetiği (rinoplasti), burunda doğuştan gelen veya darbe sonucu sonradan oluşan deformiteleri gidermek amacıyla uygulanan cerrahi operasyonlardır.

Detaylar
Trabzon Estetik ve Plastik Cerrahi
Trabzon Estetik ve Plastik Cerrahi

Estetik ve plastik cerrahi, yüzün ve vücudun görünümünü iyileştiren prosedürleri ifade eder. Bu tıp alanı, kişinin estetik çekiciliğini, simetrisini ve orantısını artırmak veya iyileştirmek için yapılan tüm işlemleri kapsar.

Detaylar
Tüm Yönleriyle Yanak İnceltme
Tüm Yönleriyle Yanak İnceltme

Bişektomi, yüzün daha iyi bir görünüm kazanmasını sağlayan bir yanak cerrahisidir. Bişektomi operasyonu ile daha belirgin elmacık kemikleri ve daha ince bir yüz hattına sahip olunması mümkündür.

Detaylar
Yasemin İmamoğlu Whatsapp

Online Ön Randevu