Karın Germe

Karın Germe

Karın germe ve abdominoplasti işlemi, egzersizle giderilemeyen sarkıklık ve karın derisindeki çatlakları düzeltmek

Sarkık Karın Görünümünden Kurtulun!

Karın germe ve abdominoplasti işlemi, egzersizle giderilemeyen sarkıklık ve karın derisindeki çatlakları düzeltmek amacıyla yaygın olarak uygulanan cerrahi bir yöntemdir. Karın germe ameliyatı, zayıflatıcı bir işlem değildir. Aksine kilo verme sonrası sarkan fazla derinin gerginleştirilmesi için elverişli bir yöntemdir. Karın bölgesinde doğum sonrası veya aşırı kilo alıp vermeye bağlı oluşan sarkmalar, kırışıklık ve çatlakların tedavi edilmesi için uygulanır.

 

Karın Germe Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Karın germe ameliyatında deri yukarıdan aşağıya çekilerek gerginleştirilir. Sarkmış olan fazla deri parçası çıkarılarak düz ve gergin bir karın elde edilmesi amaçlanır. İşlem, genel anestezi altında yaklaşık 1-2 saatte tamamlanır. Uygulama sonrası 1 gün yatılı istirahat gerekebilir. Fiziksel olarak zorlayıcı bir işiniz yok ise 2. gün, fiziksel güç gerektiren bir işiniz varsa 1 hafta – 10 gün gibi bir süre sonunda günlük hayatınıza dönebilirsiniz.

BlogBlog

Plastik ve estetik cerrahide, kendinizi tanımanız ve isteklerinizin farkında olmanız önemlidir.
Bu alanda ihtiyacınız olan bütün bilgilere ulaşmak için blog yazılarımızdan faydalanabilirsiniz.

Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?
Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?

Burun estetiği (rinoplasti), burunda doğuştan gelen veya darbe sonucu sonradan oluşan deformiteleri gidermek amacıyla uygulanan cerrahi operasyonlardır.

Detaylar
Senin Dudak Stilin Hangisi ?
Senin Dudak Stilin Hangisi ?

Dudaklar, estetik ve çekici bir yüz görünümü için yüzün en önemli noktalarından biridir.

Detaylar
Selülit Tedavisi
Selülit Tedavisi

Trabzon selülit tedavisi, cildin yağ hücrelerinin derinin tabakalarının arasına çıkmasıyla meydana gelen yumru ve çukur oluşumları için etkili yöntemler sunar.

Detaylar
Yasemin İmamoğlu Whatsapp

Online Ön Randevu