Karın Germe

Karın Germe

Karın germe ve abdominoplasti işlemi, egzersizle giderilemeyen sarkıklık ve karın derisindeki çatlakları düzeltmek

Sarkık Karın Görünümünden Kurtulun!

Karın germe ve abdominoplasti işlemi, egzersizle giderilemeyen sarkıklık ve karın derisindeki çatlakları düzeltmek amacıyla yaygın olarak uygulanan cerrahi bir yöntemdir. Karın germe ameliyatı, zayıflatıcı bir işlem değildir. Aksine kilo verme sonrası sarkan fazla derinin gerginleştirilmesi için elverişli bir yöntemdir. Karın bölgesinde doğum sonrası veya aşırı kilo alıp vermeye bağlı oluşan sarkmalar, kırışıklık ve çatlakların tedavi edilmesi için uygulanır.

 

Karın Germe Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Karın germe ameliyatında deri yukarıdan aşağıya çekilerek gerginleştirilir. Sarkmış olan fazla deri parçası çıkarılarak düz ve gergin bir karın elde edilmesi amaçlanır. İşlem, genel anestezi altında yaklaşık 1-2 saatte tamamlanır. Uygulama sonrası 1 gün yatılı istirahat gerekebilir. Fiziksel olarak zorlayıcı bir işiniz yok ise 2. gün, fiziksel güç gerektiren bir işiniz varsa 1 hafta – 10 gün gibi bir süre sonunda günlük hayatınıza dönebilirsiniz.

BlogBlog

Plastik ve estetik cerrahide, kendinizi tanımanız ve isteklerinizin farkında olmanız önemlidir.
Bu alanda ihtiyacınız olan bütün bilgilere ulaşmak için blog yazılarımızdan faydalanabilirsiniz.

Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?
Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?

Burun estetiği (rinoplasti), burunda doğuştan gelen veya darbe sonucu sonradan oluşan deformiteleri gidermek amacıyla uygulanan cerrahi operasyonlardır.

Detaylar}
2022 Estetik Trendlerinde Bizleri Neler Bekliyor?
2022 Estetik Trendlerinde Bizleri Neler Bekliyor?

Geride bırakmak üzere olduğumuz 2021 yılında pek çok yenilikler, değişimler ve trendler bizimleydi. Değişen her yeni yılda, değişmeyen tek şey genç ve güzel görünme isteği oldu.

Detaylar}
Burun Estetiği Fiyatları
Burun Estetiği Fiyatları

Burun estetiği, dünya üzerinde en yaygın olarak tercih edilen estetik operasyonlar arasında ilk sırada yer alır. Gerek sağlık sorunları gerekse estetik kaygılarla çok sayıda insan burun estetiği uygulamalarına yönelir.

Detaylar}