Liposculpture

Liposculpture

Vücudun hemen her bölümünden yüksek hacimli yağ çıkarılmasını yardım eden güvenli bir yöntemdir.

Liposculpture ile Hayal Ettiğiniz Kusursuz Vücuda Sahip Olabilirsiniz!

Liposculpture, vücudun hemen her bölümünden yüksek hacimli yağ çıkarılmasını yardım eden güvenli bir yöntemdir. İnce titreşimli kanüller yardımı ile problemli bölgeye müdahale edilir ve yağ hücrelerinin bozularak yağ emülsiyonuna dönüştürülmesi amaçlanır. Liposuctiondan farklı olarak, bir bölgeden tek seferde daha çok yağ çıkarılmasına yardımcı olur. Bu bölgelerde yağ hücresi depolayacak hücre bırakmadığından, az miktardaki kilo artışları sonucu etkilememektedir. Ancak işlem sonrası diyet ve düzenli spor ile kilo kontrolü sağlamak, sonucun kalıcılığı açısından önemlidir.

 

Selülit ve portakal kabuğu görünümüne sahip ciltler için de uygulanan bu yöntem, deride iz oluşmadan sıkılaşmasını sağlar. Ameliyat sonrası bir gece yatış ve 2 gün istirahat sonrası sosyal yaşama geri dönülebilir. Ameliyat sonrası yaklaşık 3 hafta korse takılması gereklidir. Yaklaşık bir aylık sürecin sonunda istenilen vücut görünümüne kavuşulur.

BlogBlog

Plastik ve estetik cerrahide, kendinizi tanımanız ve isteklerinizin farkında olmanız önemlidir.
Bu alanda ihtiyacınız olan bütün bilgilere ulaşmak için blog yazılarımızdan faydalanabilirsiniz.

Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?
Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?

Burun estetiği (rinoplasti), burunda doğuştan gelen veya darbe sonucu sonradan oluşan deformiteleri gidermek amacıyla uygulanan cerrahi operasyonlardır.

Detaylar
Trabzon Estetik ve Plastik Cerrahi
Trabzon Estetik ve Plastik Cerrahi

Estetik ve plastik cerrahi, yüzün ve vücudun görünümünü iyileştiren prosedürleri ifade eder. Bu tıp alanı, kişinin estetik çekiciliğini, simetrisini ve orantısını artırmak veya iyileştirmek için yapılan tüm işlemleri kapsar.

Detaylar
Tüm Yönleriyle Yanak İnceltme
Tüm Yönleriyle Yanak İnceltme

Bişektomi, yüzün daha iyi bir görünüm kazanmasını sağlayan bir yanak cerrahisidir. Bişektomi operasyonu ile daha belirgin elmacık kemikleri ve daha ince bir yüz hattına sahip olunması mümkündür.

Detaylar
Yasemin İmamoğlu Whatsapp

Online Ön Randevu