Liposculpture

Liposculpture

Vücudun hemen her bölümünden yüksek hacimli yağ çıkarılmasını yardım eden güvenli bir yöntemdir.

Liposculpture ile Hayal Ettiğiniz Kusursuz Vücuda Sahip Olabilirsiniz!

Liposculpture, vücudun hemen her bölümünden yüksek hacimli yağ çıkarılmasını yardım eden güvenli bir yöntemdir. İnce titreşimli kanüller yardımı ile problemli bölgeye müdahale edilir ve yağ hücrelerinin bozularak yağ emülsiyonuna dönüştürülmesi amaçlanır. Liposuctiondan farklı olarak, bir bölgeden tek seferde daha çok yağ çıkarılmasına yardımcı olur. Bu bölgelerde yağ hücresi depolayacak hücre bırakmadığından, az miktardaki kilo artışları sonucu etkilememektedir. Ancak işlem sonrası diyet ve düzenli spor ile kilo kontrolü sağlamak, sonucun kalıcılığı açısından önemlidir.

 

Selülit ve portakal kabuğu görünümüne sahip ciltler için de uygulanan bu yöntem, deride iz oluşmadan sıkılaşmasını sağlar. Ameliyat sonrası bir gece yatış ve 2 gün istirahat sonrası sosyal yaşama geri dönülebilir. Ameliyat sonrası yaklaşık 3 hafta korse takılması gereklidir. Yaklaşık bir aylık sürecin sonunda istenilen vücut görünümüne kavuşulur.

BlogBlog

Plastik ve estetik cerrahide, kendinizi tanımanız ve isteklerinizin farkında olmanız önemlidir.
Bu alanda ihtiyacınız olan bütün bilgilere ulaşmak için blog yazılarımızdan faydalanabilirsiniz.

Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?
Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?

Burun estetiği (rinoplasti), burunda doğuştan gelen veya darbe sonucu sonradan oluşan deformiteleri gidermek amacıyla uygulanan cerrahi operasyonlardır.

Detaylar
Senin Dudak Stilin Hangisi ?
Senin Dudak Stilin Hangisi ?

Dudaklar, estetik ve çekici bir yüz görünümü için yüzün en önemli noktalarından biridir.

Detaylar
Selülit Tedavisi
Selülit Tedavisi

Trabzon selülit tedavisi, cildin yağ hücrelerinin derinin tabakalarının arasına çıkmasıyla meydana gelen yumru ve çukur oluşumları için etkili yöntemler sunar.

Detaylar
Yasemin İmamoğlu Whatsapp

Online Ön Randevu