Liposculpture

Liposculpture

Vücudun hemen her bölümünden yüksek hacimli yağ çıkarılmasını yardım eden güvenli bir yöntemdir.

Liposculpture ile Hayal Ettiğiniz Kusursuz Vücuda Sahip Olabilirsiniz!

Liposculpture, vücudun hemen her bölümünden yüksek hacimli yağ çıkarılmasını yardım eden güvenli bir yöntemdir. İnce titreşimli kanüller yardımı ile problemli bölgeye müdahale edilir ve yağ hücrelerinin bozularak yağ emülsiyonuna dönüştürülmesi amaçlanır. Liposuctiondan farklı olarak, bir bölgeden tek seferde daha çok yağ çıkarılmasına yardımcı olur. Bu bölgelerde yağ hücresi depolayacak hücre bırakmadığından, az miktardaki kilo artışları sonucu etkilememektedir. Ancak işlem sonrası diyet ve düzenli spor ile kilo kontrolü sağlamak, sonucun kalıcılığı açısından önemlidir.

 

Selülit ve portakal kabuğu görünümüne sahip ciltler için de uygulanan bu yöntem, deride iz oluşmadan sıkılaşmasını sağlar. Ameliyat sonrası bir gece yatış ve 2 gün istirahat sonrası sosyal yaşama geri dönülebilir. Ameliyat sonrası yaklaşık 3 hafta korse takılması gereklidir. Yaklaşık bir aylık sürecin sonunda istenilen vücut görünümüne kavuşulur.

BlogBlog

Plastik ve estetik cerrahide, kendinizi tanımanız ve isteklerinizin farkında olmanız önemlidir.
Bu alanda ihtiyacınız olan bütün bilgilere ulaşmak için blog yazılarımızdan faydalanabilirsiniz.

Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?
Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?

Burun estetiği (rinoplasti), burunda doğuştan gelen veya darbe sonucu sonradan oluşan deformiteleri gidermek amacıyla uygulanan cerrahi operasyonlardır.

Detaylar}
2022 Estetik Trendlerinde Bizleri Neler Bekliyor?
2022 Estetik Trendlerinde Bizleri Neler Bekliyor?

Geride bırakmak üzere olduğumuz 2021 yılında pek çok yenilikler, değişimler ve trendler bizimleydi. Değişen her yeni yılda, değişmeyen tek şey genç ve güzel görünme isteği oldu.

Detaylar}
Burun Estetiği Fiyatları
Burun Estetiği Fiyatları

Burun estetiği, dünya üzerinde en yaygın olarak tercih edilen estetik operasyonlar arasında ilk sırada yer alır. Gerek sağlık sorunları gerekse estetik kaygılarla çok sayıda insan burun estetiği uygulamalarına yönelir.

Detaylar}