Sırt Germe

Sırt Germe

İlerleyen yaş, yer çekimi, hormonlar veya aşırı kilo alıp verme gibi faktörler nedeniyle vücudun diğer bölgelerinde

Sırt Germe Uygulaması ile Daha Fit Bir Görünüm Yakalayın!

İlerleyen yaş, yer çekimi, hormonlar veya aşırı kilo alıp verme gibi faktörler nedeniyle vücudun diğer bölgelerinde olduğu gibi sırtta da sarkmalar meydana gelir. Kişinin deri ve deri dokularında hacim artışı oluşmasıyla sırt bölgesinde yağ birikebilir ve sırt kasları gevşeyebilir. Bu da sırtta sarkık, kaba bir görüntüye neden olabilir. Egzersiz ve diyetle düzeltilmesi mümkün olmayan sırt derisi sarkmalarını düzeltmek için sırt germe ameliyatından faydalanabilirsiniz.

 

Sırt Germe Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Sırt germe uygulamasında problemli bölgede biriken fazla yağ dokusu çekilerek, fazla olan deri çıkarılır. Sırt germe operasyonu tek başına uygulanabildiği gibi karın germe, kol ve bacak germe gibi işlemlerle kombine olarak da uygulanabilmektedir. İyileşme süresi kişiden kişiye değişkenlik göstermekle beraber, kısa süre sonra günlük rutine dönmek mümkündür. Spor gibi fiziksel aktiviteler içinse yaklaşık 4 hafta beklenmesi tavsiye edilir.

BlogBlog

Plastik ve estetik cerrahide, kendinizi tanımanız ve isteklerinizin farkında olmanız önemlidir.
Bu alanda ihtiyacınız olan bütün bilgilere ulaşmak için blog yazılarımızdan faydalanabilirsiniz.

Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?
Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?

Burun estetiği (rinoplasti), burunda doğuştan gelen veya darbe sonucu sonradan oluşan deformiteleri gidermek amacıyla uygulanan cerrahi operasyonlardır.

Detaylar
Trabzon Estetik ve Plastik Cerrahi
Trabzon Estetik ve Plastik Cerrahi

Estetik ve plastik cerrahi, yüzün ve vücudun görünümünü iyileştiren prosedürleri ifade eder. Bu tıp alanı, kişinin estetik çekiciliğini, simetrisini ve orantısını artırmak veya iyileştirmek için yapılan tüm işlemleri kapsar.

Detaylar
Tüm Yönleriyle Yanak İnceltme
Tüm Yönleriyle Yanak İnceltme

Bişektomi, yüzün daha iyi bir görünüm kazanmasını sağlayan bir yanak cerrahisidir. Bişektomi operasyonu ile daha belirgin elmacık kemikleri ve daha ince bir yüz hattına sahip olunması mümkündür.

Detaylar
Yasemin İmamoğlu Whatsapp

Online Ön Randevu