Sırt Germe

Sırt Germe

İlerleyen yaş, yer çekimi, hormonlar veya aşırı kilo alıp verme gibi faktörler nedeniyle vücudun diğer bölgelerinde

Sırt Germe Uygulaması ile Daha Fit Bir Görünüm Yakalayın!

İlerleyen yaş, yer çekimi, hormonlar veya aşırı kilo alıp verme gibi faktörler nedeniyle vücudun diğer bölgelerinde olduğu gibi sırtta da sarkmalar meydana gelir. Kişinin deri ve deri dokularında hacim artışı oluşmasıyla sırt bölgesinde yağ birikebilir ve sırt kasları gevşeyebilir. Bu da sırtta sarkık, kaba bir görüntüye neden olabilir. Egzersiz ve diyetle düzeltilmesi mümkün olmayan sırt derisi sarkmalarını düzeltmek için sırt germe ameliyatından faydalanabilirsiniz.

 

Sırt Germe Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Sırt germe uygulamasında problemli bölgede biriken fazla yağ dokusu çekilerek, fazla olan deri çıkarılır. Sırt germe operasyonu tek başına uygulanabildiği gibi karın germe, kol ve bacak germe gibi işlemlerle kombine olarak da uygulanabilmektedir. İyileşme süresi kişiden kişiye değişkenlik göstermekle beraber, kısa süre sonra günlük rutine dönmek mümkündür. Spor gibi fiziksel aktiviteler içinse yaklaşık 4 hafta beklenmesi tavsiye edilir.

BlogBlog

Plastik ve estetik cerrahide, kendinizi tanımanız ve isteklerinizin farkında olmanız önemlidir.
Bu alanda ihtiyacınız olan bütün bilgilere ulaşmak için blog yazılarımızdan faydalanabilirsiniz.

Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?
Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?

Burun estetiği (rinoplasti), burunda doğuştan gelen veya darbe sonucu sonradan oluşan deformiteleri gidermek amacıyla uygulanan cerrahi operasyonlardır.

Detaylar
Senin Dudak Stilin Hangisi ?
Senin Dudak Stilin Hangisi ?

Dudaklar, estetik ve çekici bir yüz görünümü için yüzün en önemli noktalarından biridir.

Detaylar
Selülit Tedavisi
Selülit Tedavisi

Trabzon selülit tedavisi, cildin yağ hücrelerinin derinin tabakalarının arasına çıkmasıyla meydana gelen yumru ve çukur oluşumları için etkili yöntemler sunar.

Detaylar
Yasemin İmamoğlu Whatsapp

Online Ön Randevu