Yüz Estetiği

Yüz Estetiği

İlerleyen yaş, kötü beslenme alışkanlıkları, kilo alıp verme gibi faktörlerin yer çekimi ile birleşmesiyle

Yüz Estetiği Uygulamaları ile Genç Kalın!

İlerleyen yaş, kötü beslenme alışkanlıkları, kilo alıp verme gibi faktörlerin yer çekimi ile birleşmesiyle zamanla yüzde deformiteler meydana gelir. Her bireyin ihtiyaçlarına göre farklı yöntemler kullanılarak, yaşlanma belirtileri ve yüzdeki deformiteler giderilerek, daha genç ve estetik bir görünüme sahip olmak mümkündür.

 

Erkeklerde Estetik Yüz Dolgusu Ne İşe Yarar?

Yüzdeki hacim sorunlarını, yaşla beraber gelen çökme veya kırışıklıkları bertaraf ederek, cilde daha genç, enerjik ve estetik bir görünüm kazandırmak amacıyla yüzün farklı bölgelerine dolgu uygulamaları yapılabilmektedir. Doğal sonuçlar doğuran dolgu işlemleri, erkeklerde rahatlıkla ve güvenle tercih edilmektedir. Erkeksi hatların belirginleştirilmesi, yüzdeki simetri problemlerinin giderilmesi için de en yaygın yöntemlerden biri dolgu yöntemidir.

 

Erkeklerde Çatık Kaş Problemi ve Çözümü

Sık tekrar eden mimik hareketleri, zamanla yüzde kalıcı olarak yer edebilen derin çizgiler bırakabilmektedir. Çatık kaş problemi de erkeklerde yaygın olarak görülen cilt kırılma problemlerinden biridir. Çatık kaş yüze kızgın, sert ve aksi bir ifade verir. Kaş arası dolgu ve botoks uygulamaları ile bu problem kolay bir şekilde ortadan kaldırılabilmektedir.

 

Erkeklerde Çene Estetiği

Çene Estetiği ile Maskülen Yüz Hatlarınızı Öne Çıkarın!

Erkek yüzüne karakteristik özelliklerini veren en önemli unsurlardan biri de alt çene köşelerinin belirgin olmasıdır. Çene dolgusu yöntemi ile daha maskülen bir çene yapısına sahip olmak mümkündür.

BlogBlog

Plastik ve estetik cerrahide, kendinizi tanımanız ve isteklerinizin farkında olmanız önemlidir.
Bu alanda ihtiyacınız olan bütün bilgilere ulaşmak için blog yazılarımızdan faydalanabilirsiniz.

Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?
Burun Estetiği Ameliyatı Nedir?

Burun estetiği (rinoplasti), burunda doğuştan gelen veya darbe sonucu sonradan oluşan deformiteleri gidermek amacıyla uygulanan cerrahi operasyonlardır.

Detaylar}
2022 Estetik Trendlerinde Bizleri Neler Bekliyor?
2022 Estetik Trendlerinde Bizleri Neler Bekliyor?

Geride bırakmak üzere olduğumuz 2021 yılında pek çok yenilikler, değişimler ve trendler bizimleydi. Değişen her yeni yılda, değişmeyen tek şey genç ve güzel görünme isteği oldu.

Detaylar}
Burun Estetiği Fiyatları
Burun Estetiği Fiyatları

Burun estetiği, dünya üzerinde en yaygın olarak tercih edilen estetik operasyonlar arasında ilk sırada yer alır. Gerek sağlık sorunları gerekse estetik kaygılarla çok sayıda insan burun estetiği uygulamalarına yönelir.

Detaylar}